top of page

Moje služby

Jednorázová konzultace

Teď a tady potřebujete dostat nezaujatý pohled na situaci, kterou právě řešíte? Jednorázová konzultace se vám bude hodit například pro oponenturu již rozmyšleného řešení nebo jako trenažér důležitého pohovoru, na který se chystáte.

2 200 Kč / 1, 5 hodiny

Balíček 5 konzultací

Na začátku si vytyčíme ohraničený problém, kterému potřebujeme přijít na kloub a na každém setkání se budeme jasně zacílenými kroky přibližovat jeho řešení. Hodí se pro většinu kariérních dilemat, které jsem s klienty řešila. Vymezený počet 5 konzultací nás vede k efektivitě, ale dává i dost prostoru pro zkoumání kontextu.

1 100 Kč / 1 hodinu

Balíček 10 konzultací

Procházíte si náročným obdobím a potřebujete průběžnou podporu? Nechte se doprovázet v rámci konzultací, jejichž rozestupy se přizpůsobí vývoji vaší situace. Tento program se hodí zejména pro problémy týkající se vztahů na pracovišti či transformací ve firmách.

1000 Kč / 1 hodinu

Jak vám konzultace pomohou?

„Cítila jsem, že mluvím s člověkem, který má touhu druhému opravdu pomoci. Velmi rychle pochopila mou povahu a neváhala doporučit další kariérní směřování.“ 

—  Radka Holasová, marketérka

Máte otázky? Chcete se potkat? Ozvěte se...

Pokud si chcete domluvit konzultaci, napište, jaké jsou vaše časové možnosti a zda preferujete potkat se online či osobně.
Rychleji se tak shodneme na prvním společném termínu.

Zprávu jste úspěšně odeslali.

WeWork, DRN
Národní 135/14 110 00, Praha 1
E-mail: zuza.vyhnankova@gmail.com
Tel.: 604 839 125
bottom of page