top of page

Kariérní poradenství

Chystáte se změnit práci? Čeká vás návrat do práce po rodičovské dovolené? Nebo jdete na pohovor a nevíte, jak se připravit? V kariérním poradenství vám pomohu zorientovat se ve vašich profesních možnostech, najít práci, která vás bude bavit a naplňovat a připravit se na všechny výzvy, které s sebou výběrové řízení i sama práce přinese. Společně popíšeme vaše silné a slabé stránky, stanovíme si kariérní cíle a vypracujeme plán, jak jich dosáhnout.

Jednorázová konzultace

Potřebujete dostat nezaujatý pohled na situaci, kterou právě řešíte? Jednorázová konzultace se vám bude hodit například pro oponenturu již rozmyšleného řešení nebo jako trenažér důležitého pohovoru, na který se chystáte.

3 300 Kč / 1, 5 hodiny
Balíček 5 konzultací

Balíček 5 konzultací

!!!
nejčastější
volba

Na začátku si vytyčíme ohraničený problém, kterému potřebujeme přijít na kloub a na každém setkání se budeme jasně zacílenými kroky přibližovat jeho řešení. Hodí se pro většinu kariérních dilemat, které jsem s klienty řešila. Vymezený počet 5 konzultací nás vede k efektivitě, ale dává i dost prostoru pro zkoumání kontextu.

1 700 Kč / 1 konzultace (50 minut)

Balíček 10 konzultací

Procházíte si náročným obdobím a potřebujete průběžnou podporu nebo sparingpartnera pro rozvíjení vašich nápadů? Nechte se doprovázet v rámci konzultací, jejichž rozestupy se přizpůsobí vývoji vaší situace. Tento program se hodí zejména pro problémy týkající se vztahů na pracovišti, transformací ve firmách nebo rozjezdu nového podnikání.

1 400 Kč / 1 konzultace (50 minut)

Jak vám konzultace pomohou?

„Po pěti náročných hodinách jsem se dostala k odpovědi na otázku, co chci v životě dělat. To jsem vážně nečekala.“ 

—  Bára Olexová, inovační designérka

Proč konzultovat se mnou

bottom of page