top of page

O mně

Zuzana Vyhnánková

Vystudovala jsem personální a interkulturní management se zaměřením na aplikovanou psychologii. Dlouhodobě se zabývám aplikací psychologie do strategie značek, firemní kultury a zákaznického zážitku v rámci projektu Kiduo. Individuálně pak využívám své znalosti a zkušenosti v kariérním poradenství. V nejbližší době mám v plánu své vzdělání doplnit o komplexní psychoterapeutický výcvik.

 

Než jsem našla svůj jasný směr, prošla jsem i já rozmanitou kariérní cestou, které se nevyhnuly ani oborové otočky o 180°. Marketing, management, konzultační činnost, výzkum – to jsou další zaměření, kterým jsem se věnovala a ze kterých teď mohu čerpat já i moji klienti. 

 

Věřím, že právě unikátní kombinace zkušeností a schopností může být, tak jako v mém případě, onou specializací, kterou spousta klientů hledá. Naštěstí i trh práce dávno pochopil, že lineární vývoj kariéry a prohlubování znalostí v jednom oboru není jedinou správnou cestou. 

 

Proto se svým klientům snažím dodat odvahu dělat malé i velké změny, které jejich kariérní cestu odkloní od představ společnosti či očekávání rodičů a přiblíží jejich vlastní autenticitě. Jedině tak v ní totiž najdou maximální naplnění. 

 

Věřím, že práce, kterou děláme, by měla odpovídat tomu, kým aktuálně jsme. A málokdo zůstává celý život stejný.

Zuzana Vyhnánková Brečanová

Rozhodněte, jestli vám sedí můj přístup
skrze videa, kde hovořím o své práci...

... nebo články, které jsem napsala.

bottom of page