O mně

Zuzana Vyhnánková

Kariérní poradenství není mým jediným zaměřením a věřím, že je to pro moje klienty výhodou. Mám to štěstí čerpat ze zkušeností vlastní rozmanité kariérní cesty, po které stále ještě jdu.

Vystudovala jsem grafiku, živila se marketingem a brand managementem, s CEOs mnoha českých firem vytvořila bezpočet strategií značek a dnes jsem, mimo jiné, ½ konzultantského dua Kiduo, které se zabývá firemní kulturou designem a designem zákaznických zážitků.

 

Nikdy mi nestačil jen líbivý povrch věcí. Chtěla jsem všemu porozumět do hloubky, pochopit jemnou mechaniku motivací, které ovlivňují činy – zákazníků, zaměstnanců, lidí. Proto se mým koníčkem i předmětem studia stala aplikovaná psychologie, která propojuje a prohlubuje všechny mé zkušenosti.

 

Považuju se za člověka, který sice nedostal do vínku hluboké kořeny, o to dál se ale odvážil dosáhnout svými větvemi. Celý život se vědomě a systematicky zabývám sebepoznáním a hledáním cest pro sebe i své blízké, jak žít šťastněji. I proto jsem nevyčerpatelnou studnicí „doporučené literatury“ a všemožných nástrojů péče o naše vztahy a duševní zdraví.

 

Věřím v pravdivost citátu Abrahama Maslowa, že „čím člověk může být, tím také musí být.“ A na cestě k naplnění našeho potenciálu provádím i své klienty v rámci kariérního poradenství.

Zuzana Vyhnánková Brečanová

Seznamte se se mnou skrze moji práci
v oblasti strategie značek a jejich lidské dimenze

Máte otázky? Chcete se potkat? Ozvěte se...

Pokud si chcete domluvit konzultaci, napište, jaké jsou vaše časové možnosti a zda preferujete potkat se online či osobně.
Rychleji se tak shodneme na prvním společném termínu.

Zprávu jste úspěšně odeslali.

Náplavní 1, Praha 2, 120 00
E-mail: zuza.vyhnankova@gmail.com
Tel.: 604 839 125