top of page
ZuzanaVyhnankova_jakpracuju.jpg

Jak pracuju

Nejdřív potřebuju pochopit úlohu, kterou práce ve vašem životě hraje a pravé důvody vašich přání a dosavadních rozhodnutí. Na tom pak společně postavíme vizi vašeho budoucího směřování a vymyslíme cestu, jak se jí zrovna v tuto chvíli ideálně přiblížit.

 

Ke kariérnímu poradenství totiž přistupuju podobně jako k tvorbě strategií značek. Jedná se přeci o strategii pro váš další pracovní život. Využívám brainstormingů, kreativních postupů design thinkingu, role playingu a především rozhovoru, kterým vás nenásilně vedu z kruhu opakujících se neproduktivních úvah.

 

Moje uvažování je extrémně strukturované a proto velmi rychle nacházím souvislosti a systém v něčem, co se vám může zdát jako nepřehledná změť pocitů a myšlenek. Vaše rozhodnutí podrobím všetečným otázkám tak, abych vám ukázala jejich slepá místa a vy jste se mohli posunout dál.

 

Přitom mám neustále na paměti, že práce je jen fragmentem celého života, který však může velkou měrou přispět k jeho naplnění či promarnění. Pokusím se vám proto ukázat, že v nějaké podobě můžeme dosáhnout čehokoli, pro co se rozhodneme, co si připustíme, co si dovolíme brát vážně. A že odpovědnost je vždy jen na nás samotných.

 

Bude to vzrušující cesta.

Proč konzultovat se mnou

Dělím se upřímně o svoje osobní i pracovní zkušenosti

Propojím vás s těmi správnými lidi

Mám vizuální cit a ovládám copywriting, což využijeme pro vyladění vašeho CV a motivačního dopisu

Ukážu vám psychologické souvislosti vašeho tématu

Seznamte se se mnou skrze moji práci
v oblasti strategie značek a jejich lidské dimenze

Máte otázky? Chcete se potkat? Ozvěte se...

Pokud si chcete domluvit konzultaci, napište, jaké jsou vaše časové možnosti a zda preferujete potkat se online či osobně.
Rychleji se tak shodneme na prvním společném termínu.

Zprávu jste úspěšně odeslali.

WeWork, DRN
Národní 135/14 110 00, Praha 1
E-mail: zuza.vyhnankova@gmail.com
Tel.: 604 839 125
bottom of page