top of page
Kariérní poradkyně Zuzana Vyhnánková při práci

Jak pracuju

Nejdřív potřebuju pochopit úlohu, kterou práce ve vašem životě hraje a pravé důvody vašich přání a dosavadních rozhodnutí. Na tom pak společně postavíme vizi vašeho budoucího směřování a vymyslíme cestu, jak se jí zrovna v tuto chvíli nejvíce přiblížit.

 

Ke kariérnímu poradenství totiž přistupuju podobně jako k tvorbě strategií značek. Jedná se přeci o strategii pro váš další pracovní život. Využívám brainstormingů, kreativních postupů design thinkingu, role playingu a především rozhovoru, kterým vás nenásilně vedu z kruhu opakujících se neproduktivních myšlenek.

 

Moje uvažování je extrémně strukturované a proto velmi rychle nacházím souvislosti a systém v něčem, co se vám může zdát jako nepřehledná změť pocitů a myšlenek. Vaše rozhodnutí podrobím všetečným otázkám tak, abych vám ukázala jejich slepá místa a vy jste se mohli posunout dál.

 

Přitom mám neustále na paměti, že práce je jen fragmentem celého života, který však může velkou měrou přispět k jeho naplnění či promarnění. Pokusím se vám proto ukázat, že v nějaké podobě můžeme dosáhnout čehokoli, pro co se rozhodneme, co si připustíme, co si dovolíme brát vážně. A že odpovědnost je vždy jen na nás samotných.

 

Bude to vzrušující cesta.

Proč konzultovat se mnou

Bohaté zkušenosti z marketingu. Pomůžu vám zorientovat se na trhu práce v tomto segmentu.  

Široká síť kontaktů. Propojím vás s těmi správnými lidi

Cit pro texty i vizuály. Vyladíme spolu vaše CV a motivační dopis k dokonalosti

Psychologie. Ukážu vám širší souvislosti vašeho kariérního tématu.

Rozhodněte, jestli vám sedí můj přístup
skrze videa, kde hovořím o své práci...

... nebo články, které jsem napsala.

Kdo jsem?

Zuzana Vyhnánková

Vystudovala jsem personální a interkulturní management se zaměřením na aplikovanou psychologii. Tento background a moje vlastní rozmanitá kariérní cesta je pro mě hlavním nástrojem pro práci s klienty...

Kariérní poradkyně Zuzana Vyhnánková
bottom of page